پرینت
امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

فال امروز دوشنبه, 26 آبان ۱۳۹۳

 

فال امروز دوشنبه بیست و ششم آبان 1393 شما

فروردین

 

به سختي كار مي كنيد اگر چه خيلي خسته مي شويد اما بعد از مدتي طولاني نتيجه اش را مي بينيد. ديگران از كار شما قدرداني مي كنند..

اردیبهشت

 

کمی خستگی در محل کار بر سلامتی شما اثر می گذارد.به نظر می رسد یکی از همکاران تان نیروی فیزیکی شما را نادیده می گیرید.شاید به این خاطر که شما با آنها موافق نیستید. بهتر است عصبانیت خود را کنترل کنید و طوری رفتار کنید که انگار این شخص وجود ندارد..

خرداد

 

به سختي مي توانيد لحظه اي در يك جا بمانيد و تمايل داريد تغييرات زيادي ايجاد كنيد. به دنبال اهدافي هستيد كه مدت هاست تمايل داريد آن ها را به دست آوريد...

تیر

 

اگر به پیشنهاد سیاره ای دیروز گوش کرده باشید صبح باید لبخندی بر لب از خواب بیدار شوید. اگر گوش نکرده باشید با عصبانیت و بدخلقی بیدار می شوید و مجبورید همه مشکلات را بپذیرید.

مرداد

 

امروز كمي بي حوصله ايد و قدر فرصت هايي كه به سادگي براي تغيير اوضاع پيش مي آيد را مي دانيد. در هر حال انجام اين كار بستگي به ميزان كار شما و نظر ديگر همكارانتان دارد. ولي شما امروز به سادگي بر سر هر موضوعي، از كوره در مي رويد. به خودتان محبتي نكنيد و تا آن جا كه مي توانيد استراحت كنيد. اگر با هرگونه ويروسي مواجه شديد، بهترين كاري كه مي توانيد انجام دهيد اين است كه كارهاي لازم براي پيش گيري از بيماري را انجام دهيد..

شهریور

 

همسرتان مثل همیشه زیاد با شما صحبت نمی کند.به تصورات تان اجازه ندهید بی وقفه کار کنند.سرتان را به کار خودتان مشغول کنید و اجازه ندهید فکرهای بد کنید..

مهر

 

امروز مراقب خود باشید چون خیلی زود احساس خستگی و کسالت خواهید کرد.این امر به خصوص زمانی به چشم می خورد که شما زیر بار مسوولیت ها و کارهای زیادی باشید و یا این که شخصی نسبت به شما رفتار دوستانه ای نداشته باشد.بهترین کاری که برای جلوگیری از این حالت می توانید بکنید این است که خود را مشغول کاری کنید که هم به انجام دادن آن افتخار می کنید و هم با انجام آن تایید دیگران را جلب می کنید که این امر موجب اعتماد به نفس بیشتر شما می شود.

آبان

 

درست است که کارهای زیادی دارید اما یک نفر به کمک تان نیاز دارد.اگر از پس این کار بر نمی آیید خودتان را اذیت نکنید اول به خوبی فکر کنید و بعد بپذیرید.

آذر

 

زمان هائي هست كه مي توانيد هم به مسايل زميني و زندگي خود اهميت بدهيد و متوجه آنها باشيد و هم سرتان در آسمانها باشيد و به مسايل معنوي اهميت بدهيد. امروز خيلي بطور ايده آليستي به همه چيز و همه كس فكر مي كنيد ولي در عين حال مي دانيد كه توقع تان را نبايد بطور غير واقعي زيادي بالا ببريد. ايده خوبي نيست كه درحال حاضر كم خوابي داشته باشيد چون زماني است كه نياز داريد به سلامت جسماني خود برسيد.

دی

 

خطري برايتان وجود دارد. چون همه سرشان شلوغ است و حواسشان نيست. به خاطر داشته باشيد كه اگر تمام كارهايي را كه بايد امروز انجام مي داديد انجام ندهيد دنيا به پايان نمي رسد. تنها به آرامي كارها را انجام دهيد..

بهمن

 

بهمنی عزیز عنصر شما هواست یعنی گاهگاهی پیش می آيد که نمی توانید فعالیت های مغزیتان را متوقف کنید و به خودتان اجازه بدهید تا بجای تفکر بر اساس احساسات عمل کنید.اگر بتوانید این دو را با هم ترکیب کنید می توانید مشکلات را با سرعت نور حل کنید و به سرعت پیشرفت کنید...

اسفند

 

شما معمولاً‌ آنچنان متین هستید که اگر زمانی برای دفاع کسی را گاز بگیرید انگار که شوک رخ داده است خوب شما می توانید در معرض یک موقعیت خلق بد قرار گرفته باشید اما اگر در آن هنگام خراب بوید (در وضع عادی نبودید) عذرخواهی کنید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید