پرینت
امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

فال روزانه جمعه 20 مهر 20/10/1392{nice1}

 

فال امروز جمعه 20 دی 1392 شما

فروردین

 

  هر چقدر بتوانيد انعطاف پذير باشيد، رابطه بهتري را با ديگران برقرار مي كنيد. راه برايتان آزاد است، هر راهي را كه بخواهيد مي توانيد در پيش بگيريد..

اردیبهشت

 

  اگر دوست دارید به سفر بروید لازم نیست حتماً‌ تنها بروید یا شخصی را ترک کنید . اما تمایل دارید در حال حاضر تغییری ایجاد کنید. به نظر می رسد می خواهید کار متفاوتی انجام دهید. در هر صورت چه این حس گذار باشد یا نباشد مسائل جالبی برایتان پیش می آید..

خرداد

 

   سعي كنيد كمي آرام باشيد و آرامش خود را حفظ كنيد. تغييرات خاصي كه سير آرام كارهاي روزمره شما را عوض مي كند، آزادي خاصي مي يابيد. حركات سيارات بر مسائلي كه برايتان مهم هستند تاكيد دارند....

تیر

 

  تمایل دارید به دارایی هایتان وسعت دهید.پشت گوش نیاندازید اول سعی کنید وسایلی که نمی خواهید به خیریه دهید..

مرداد

 

  كساني در زندگي شما درگير احساسات شده اند و اين امر، مسائل را كمي زنده تر و با روح تر مي سازد. احساسات آنها تشديد شده است، بنابراين ممكن است مسئله اي ساده را، به يك بحران كوچك تبديل كرده و تنها اين گونه مي توانند هيجاناتشان را خاموش كنند. با شخصي احساس رقابت مي كنيد وبه نظر مي آيد كه وي مي خواهد از شما امتياز بگيرد و شما به عنوان يك شير مغرور، با چنين رفتارهايي كنار نمي آييد. ..

شهریور

 

  در ایجاد رابطه با دیگران مهارت زیادی دارید.با همسرتان صحبت طولانی می کنید و او را تشویق به درد دل می کنید.شخصی به شما اعتماد می کند و رازی را برای تان بیان می کند سعی کنید امانت دار خوبی باشید...

مهر

 

  صرف نظر از این که شما زن هستید یا مرد،امروز باید توجهی خاص نسبت به زنی در زندگی تان داشته باشید.او احساس می کند دیگران به او توجهی ندارند و از این که دوباره مدتی مورد توجه قرار می گیرد خوشحال خواهد شد.آیا از این که نمی دانید چه باید بکنید ،متعجب هستید؟ببینید چه برنامه ای روی پرده سینما ها و یا در تئاتر شهرتان است،از این که اوقات تان را در خارج خانه بگذرانید لذت خواهید برد.سرزدن به فروشگاه ها نیز بد نیست ولی مراقب پولی که هنوز دریافت نکرده اید باشید..

آبان

 

  سعی کنید کاری را که دوست دارید انجام دهید،اما قبل از این که چک بکشید از موجودی حساب تان مطمئن شوید.در هر صورت از قبل به شما هشدار داده شد. ..

آذر

 

   آيا كسي حس شوخ طبعي عجيب و غريب و بيمزه اي دارد يا آيا واقعاً كسي است كه فكر مي كند شما حرفي كه مي زند را باور داريد؟ شما صاف و بدون درنگ و بي رودربايستي به آنها مي گوئيد كه تا نه داستان را خوانده ايد و نخواهيد گذاشت مضحكه دست آنها بشويد. شايد مجبور شويد كه قواعد دوستي را برايشان تكرار كنيد و خاطرنشان كنيد كه تنها دوستي ارزش نگاهداشتن را دارد، آنست كه براساس اعتماد طرفين بنا شده..

دی

 

 شما بالاخره پي برديد كه با اختصاص دادن كمي وقت بيش تر به همسر و زندگي خانوادگي تان به جاي كار، پاداشي چند برابر مي توانيد بگيريد. ممكن است امروب نخواهيد خانه را ترك كنيد چه قدر زمان برده تا بالاخره چنين احساسي داشته باشيد؟..

بهمن

 

 اگر در حال حاضر مجرد هستید تا حد امکان از خانه بیرون بروید زیرا کسی را ملاقات می کنید که قلبتان را می رباید. اگر شخصی در زندگی تان هست انتظار چند مشاجره کوچک را داشته باشید اما این جرقه ها به سادگی کمک می کند که آتش اشتیاق بینتان شعله ورتر شود... 

اسفند

 

  امروز شما یک کار عادی و سخت خواهید داشت . در واقع امکان دارد بعضی از آنها بخواهند ندیده بگیرند . این خوب است همه ما گاهگاهی یک استراحت نیاز داریم . ممکن است احساس کنید که می توانید انرژی خود را جمع کرده تا بیرون رفته و معاشرت کنید چیزی که برعکس شماست....    

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید