پرینت
امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

فال روزانه جمعه بیست و ششم مهر 26/07/1392 {nice1}

 

فال امروز جمعه 26  مهر 1392 شما

فروردین

 

   تاكيد زيادي بر تحصيل، سفرهاي دور و افراد خارجي وجود دارد. اگر با افراد خارجي ارتباط داريد مطالب زيادي را از آن ها ياد مي گيريد و تجربه زيادي به دست مي آوريد....

اردیبهشت

 

 افراد نزدیک به شما حساس و متغییر هستند و برای یک بار هم که شده تنها حرف خودتان را نمی زنید.سعی کنید امروز خوش قلب و انعطاف پذیر باشید.افراد جدیدی را ملاقات می کنید که با آنها رابطه احساسی خوبی برقرار می کنید.چه جالب و دوست داشتنی!...

خرداد

 

 ستارگان بين شما و ديگران رقابت ايجاد مي كنند. شايد براي اين كه ديگران آرزوها و تمايلات شما را بپذيرند به شدت تلاش كنيد اما نگران چه هستيد؟ به نظر مي رسد تا حدي عصبي هستيد..

تیر

 

  رژیم غذایی شما را سرحال و شاداب کرده است. کارهای تان را به سرعت انجام می دهید و همکاران از شما میخواهند که کمی سرعت تان را کم کنید..

مرداد

 

  امروز ستارگان روز پر معاشرت و پر از لذت را براي شما تدارك ديده اند كه در آن افراد زيادي از همراهي شما لذت خواهند برد. اين فرصتي بي نظير است كه مي خواهيد بيشتر بشناسيدش، خودماني تر شويد. در اين مورد دقيق عمل كنيد جناب شير! ولي بدانيد كه جذابيت دروني و بيروني شما تمامي اين كارها را مثل آب خوردن برايتان ساده مي كند!..

شهریور

 

  امروز خرید ایده خوبی است.اما اگر وسیله ای برای منزل باشد بیشتر خوشحال می شوید.اگر همسرتان را هم با خود ببرید تا از او نظر بخواهید بسیار بهتر است. .

مهر

 

  تکان بخورید،امروز پر از انرژی هستید و به دنبال راهی هستید که تمام مدت مشغول باشید.بد نیست که تمام روزتان را با سفرهای کوتاه و دیدارهای کوتاه و گفتگو های لذت بخش پر کنید.دیدار از فروشگاه نیز فکر شما را کاملاً مشغول خواهد کرد و حتی ممکن است تصمیم بگیرید که از همین حالا برای عید خود خرید کنید،هیچ دلیلی برای انجام ندادن این کار نیست..

آبان

 

  یک نفر از خودش زیاد تعریف می کند و شما را عصبانی می کند.البته عصبانی شدن برای چیزهای بیهوده کار اشتباهی است.سعی کنید به مسائل مهم تر رسیدگی کنید..

آذر

 

   پيشرفت هاي مثبتي در حال اتفاق افتادن هستند و شما بخوبي از اين مسئله آگاهيد. اين خيلي هيجان انگيز است ولي هنوز بايد كمي صبور باشيد تا برنامه به ثمر برسند. مشكل عجله كردن در گرفتن نتايج امنيت كه ممكن است نتوانيدوقت خو را بخوبي زمان بندي و مديريت كنيد و اين به سردرگمي شما ختم شود. داشتن يك روش و سيستم صحيح ممكن است خسته كننده به نظر مي رسد ولي شما را به نتايجي كه مي خواهيد مي رساند....

دی

 

 يك دوست يا همكار مطلبي را با شما عنوان مي كند سپس به ديگري موضوعي كاملاً متفاوت را مي گويد. اين كار او شما را واقعاً عصباني مي كند اما پيش از آن كه علتش را از او بپرسيد سعي كنيد آرام باشيد..

بهمن

 

   بار دیگر دوست دارید همانطور که دلخواهتان است آزاد باشید اما شخصی سعی می کند شما را محدود کند.بی طرف ماندن در بحث ها کار آسانی نیست اما بهترین کار این است که سعی کنید که مسائل را از نقطه نظر دیگران بینید و همفکرتر باشید.... 

اسفند

 

   اگر در جستجوی کار یا برنامه ریزی برای یک ترفیع بوده اید.امروز ممکن است فرصتی را که منتظرش بودید به شما وارد شود. اطمینان شما از همیشه بالاتر باشد.این به روشنی صدای یک زنگ است که هر کس که به شما توجهی دارد نگاه بیندازد..    

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید