..........

سیاسی

پرینت
امتیاز کاربران

عکس و تصاویر پسر مهاجر و غرق شده سوری

 

 

 

پرینت
امتیاز کاربران

مرتضوی ممنوع الخروج است

اژه‌ای: مرتضوی ممنوع الخروج است

به گزارش افکارنیوز، محسنی اژه‌ای گفت: مرتضوی ممنوع الخروج شده و برایش احضاریه صادر شده است.

وی افزود: پرونده این فرد در حال رسیدگی است.

این در حالی است که روز یکشنبه، سعید ایوبی وکیل مرتضوی خبر ممنوع الخروجی موکل خود را تکذیب کرد و گفت: سخنگوی قوه قضائیه در آخرین نشست خبری خود با خبرنگاران اعلام کرد که پرونده تحقیق و تفحص از تأمین اجتماعی هنوز به قوه قضائیه نرسیده است.

ایوبی خاطرنشان کرد: مرتضوی با توجه به جوابیه‌ای که منتشر کرده ثابت کرده که هیچ گونه تخلفی در این سازمان نداشته که بخواهد موجب ممنوع الخروجی او شود.

اژه ای درباره مصاحبه علی جنتی با «تلویزیون الجزیره انگلیسی» نیز گفت: ‌از فردی نظیر علی جنتی بعید است درباره باید و نبایدهای قوه قضاییه اظهار نظر کند و امیدواریم این مطالب صحت نداشته باشد.

پرینت
امتیاز کاربران

تصاویر کنفرانس خبری جواد ظریف وزیر امور خارجه {nice1}

پرینت
امتیاز کاربران


نظر احمدی نژاد در رابطه با تلفن اوباما به روحانی {nice1}

به گزارش جنوب نیوز، درحالیکه بسیاری از تحلیلگران، تقاضای کاخ سفید برای گفت و گو با رئیhttp://namehnews.ir/File/ImageThumb2?newsid=71008&w=250&h=165&type=Horizontalس جمهور ایران را در راستای راهبرد «نرمش قهرمانانه» تلقی می کنند، ظاهراً محمود احمدی نژاد نظر دیگری در این مورد دارد.رئیس جمهور سابق ایراندر حالیکه قصد داشت وارد ساختمان لاله شود، با خبرنگار سایت خبری تیک مواجه شد.

 

خبرنگار از او پرسید که نظرتان در مورد سخنان دکتر روحانی در سازمان ملل و تقاضای اوباما برای گفت و گو با ایشان چیست؟ احمدی نژاد در حالی که نارضایتی از روش متفاوت دیپلماتیک روحانی، در سیمایش واضح بود گفت: من نمی دانم کلاً!

 

وی با بیان این که «اصلا نمی دانم ماجرا چیست»، خطاب به خبرنگار گفت «چه می دونم والله»

 

وقتی خبرنگار، ماجرای تماس اوباما را برایش تعریف کرد، در حالی که از آن خنده های همیشگی خبری نبود و اندکی عصبی به نظر می رسید، گفت: حتما این کار درست بوده دیگه!

 

این واکنش خاص احمدی نژاد در شرایطی بیان شده که خود او تلاش چشمگیری برای دیدار با اوباما داشت اما موفق نشد.

پرینت
امتیاز کاربران

سایت CNN رفع فیلتر شد{nice1}

سایت CNN که پس از اتفاق‌های سال ۱۳۸۸ در ایران، توسط کمیته‌ی تعیین مصادیق مجرمانه رایانه‌یی فیلتر شده بود، در حال حاضر بدون فیلتر در دسترس مخاطبان است.

به گزارش مهر، این اتفاق در حالی رخ داده که هیچ اطلاعی مبنی بر رفع فیلتر سایت این شبکه توسط کمیته‌ی تعیین مصادیق مجرمانه رایانه‌یی در دست نیست اما بی‌شک، این سایت از روز گذشته تاکنون در دسترس است.

پس از سال ۱۳۸۸، وب‌سایت‌ سایت های بی‌بی‌سی، سی‌ان‌ان و رویترز در ایران فیلتر شدند. از این میان، در حال حاضر فقط وب‌سایت خبرگزاری بی‌بی‌سی هنوز فیلتر است.