پرینت
امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

(پیشگامان مرجع تبادل افکار)

مِتا پرتال با بهره گیری از تیمی متخصص و قدرتمند آماده ارئه کلیه خدمات تحت وب می باشد. برخی از این خدمات شامل، طراحی سایت، بهینه سازی سیستم های مدیریت محتوا، پنل مجهز متا اس ام اس(SMS)، ثبت آگهی در تخصصی ترین وب سایت درج آگهی در ایران، گفتگو و بحث در انجمن های تخصصی حسابداری ایران، دانلود رایگان فایل و نرم افزار، آموزش بورس، پرتال خبر رسان، خدمات میزبانی وب ، مشاوره و راهنمایی استفاده از سیستم های مدرن و جدید الکترونیکی و تحت وب، تبلیغات اینترنتی در سایتها و انجمنهای پر بازدید، و... می باشد. برای بهره گیری از خدمات استثنایی پیشگامان متا همین لحظه با ما تماس بگیرید.

برای بهره گیری از خدمات استثنایی پیشگامان متا همین لحظه با ما تماس بگیرید.

گروه طراحی سایت و گرافیک پیشگامان متا پیشتاز در طراحی و ایجاد تالارهای تخصصی (فروم - Forum) در ایران

مقدمه

طراحی سیستم های مدیریت محتوا تحولی بود در دنیای مجازی و در بین سیستم های مدیریت محتوا انجمن ها (فروم ) جای ویژه ای برای خود در بین کاربران اینترنی باز کردند. گذشت زمان ثابت کرد که برترین سیستم آموزشی در دنیای مجازی به انجمن ها وصل گردیده و در حال حاضر بهترین روش و ارزان ترین روش در رد و بدل کردن اطلاعات قطعا" استفاده از انجمن ها می باشد. از دیگر مزیت های سیستم های محتوایی فروم ساز میشه به سرعت بالای آن ها و همچنین نامحدود بودن استفاده از آن در بین کلیه کاربران اشاره نمود.
برای داشتن یک محیط کاملا" حرفه ایی ،  آموزشی و گفتگو ، طراحی آن را به گروه طراحی سایت و گرافیک پیشگامان متا بسپارید تا در کمترین زمان و بالاترین کیفیت صاحب یک انجمن (فروم ) قدرتمند و علمی شوید.

 

انجمن های پیشگامان متا

چرا گروه طراحی سایت و گرافیک پیشگامان متا در زمینه ایجاد تالارهای تخصصی (انجمن - فروم ) متمایز و پیشتاز می باشد ؟

گروه طراحی سایت و گرافیک پیشگامان متا با بهره گیری از تکنیکهای نوین، استانداردهای روز و قالبهای کاملا اورجینال بهترین گزینه برای طراحی و ایجاد تالارهای تخصصی (انجمن - فروم ) می باشد. علاوه بر موارد ذکر شده گروه پیشگامان متا با توجه به موارد اشاره شده در ذیل پیشتاز و گزینه اول طراحی تالارهای تخصصی در ایران می باشد.

-تجربه چندین ساله در طراحی و ایجاد تالارهای تخصصی (فروم - انجمن )
-ایجاد تالارهای متعدد و متنوع در زمینه های گوناگون
-دارا بودن بیش از 200 قالب اورجینال و جدید
-ایجاد پرتالهای حرفه ای بر روی انجمن
-دارا بودن بسته های بسیار زیبا و کاربردی برای استفاده بهتر و زیباتر کاربران
-پشتیبانی و رفع مشکلات احتمالی در کمترین زمان
-امنیت تالارهای ایجاد شده
و ...

و در ادامه مطلب...

<<برای اطلاعات بیشتر و بهره گیری از خدمات گروه پیشگامان متا همین لحظه با ما تماس بگیرید.>>

نیم نگاهی به پورتال طراحی سایت Meta4u

شرکت پیشگامان مرجع تبادل افکار با بهره گیری از تیمی متخصص و قدرتمند آماده ارئه کلیه خدمات تحت وب می باشد. برخی از این خدمات شامل، طراحی سایت، بهینه سازی سیستم های مدیریت محتوا، فروش آنلاین لپتاپ و کلیه لوازم جانبی، مشاوره و راهنمایی استفاده از سیستم های مدرن و جدید الکترونیکی و تحت وب، تبلیغات اینترنتی در سایتها و انجمنهای پر بازدید، و... می باشد.
برای بهره گیری از خدمات استثنایی پیشگامان متا همین لحظه با ما تماس بگیرید..

و در ادامه مطلب...

آخرین اخبار | Latest News

آخرین آگهی ها | Latest ADS